Na stránkách je nyní 6 743 nejběžnějších typů plynových vzpěr.
Délka:
175 mm
Zdvih:
32 mm
Zatížení F1:
400 N
ø pístnice:
10 mm
ø válce:
23 mm
| Koncovka na válci: | oko ø 10mm, tloušťka 10mm |
| Koncovka na pístnici: | jemný závit M10x1x20mm |
| Typ vzpěry: | tlačná |
| Typ brzdění pístnice: | v obou směrech pohybu |
| Materiál válce: | nelegovaná jakostní ocel E235 |
| Materiál pístnice: | uhlíková ocel CQ45 – nitridovaná |
| Uvolňovací ventil: | ano |
| Možnost změny zatížení: | ano |
| Doporučená instalace: | pístnicí dolů |
| Teplotní rozsah použití: | -30°C až +80°C |
| Dostupnost / výroba na zakázku: | 10-12 pracovních dnů |
| Výrobní číslo MOLITON: | MP-10-3-1J2R-400-32-175 |
| Cena/ks: | 1 490,00 Kč bez DPH |
| Cena/ks: | 1 802,90 Kč s DPH |