Na stránkách je nyní 6 743 nejběžnějších typů plynových vzpěr.
Délka:
196 mm
Zdvih:
40 mm
Zatížení F1:
900 N
ø pístnice:
10 mm
ø válce:
23 mm
| Koncovka na válci: | závit M10x20mm |
| Koncovka na pístnici: | jemný závit M10x1x20mm |
| Typ vzpěry: | pružně blokovatelná |
| Typ brzdění pístnice: | v obou směrech pohybu |
| Materiál válce: | nelegovaná jakostní ocel E235 |
| Materiál pístnice: | uhlíková ocel CQ45 – nitridovaná |
| Možnost změny zatížení: | ano |
| Doporučená instalace: | pístnicí dolů |
| Teplotní rozsah použití: | -30°C až +80°C |
| Dostupnost / výroba na zakázku: | 10-12 pracovních dnů |
| Výrobní číslo MOLITON: | Ikarus_MP-10R-3-2M2R-900-40-196-HE = 4007 |
| Cena/ks: | 1 790,00 Kč bez DPH |
| Cena/ks: | 2 165,90 Kč s DPH |