Na stránkách je nyní 6 743 nejběžnějších typů plynových vzpěr.
Délka:
220 mm
Zdvih:
40 mm
Zatížení F1:
950 N
ø pístnice:
10 mm
ø válce:
28 mm
| Koncovka na válci: | závit M10x20mm |
| Koncovka na pístnici: | jemný závit M10x1x20mm |
| Typ vzpěry: | pružně blokovatelná |
| Typ brzdění pístnice: | v obou směrech pohybu |
| Materiál válce: | nelegovaná jakostní ocel E235 |
| Materiál pístnice: | uhlíková ocel CQ45 – nitridovaná |
| Uvolňovací ventil: | ano |
| Možnost změny zatížení: | ano |
| Doporučená instalace: | pístnicí dolů |
| Teplotní rozsah použití: | -30°C až +80°C |
| Dostupnost / výroba na zakázku: | 10-12 pracovních dnů |
| Výrobní číslo MOLITON: | MP-10/28-R-3-2M2R-950-40-220 |
| Cena/ks: | 1 690,00 Kč bez DPH |
| Cena/ks: | 2 044,90 Kč s DPH |